home aktualności o nas o dziedzictwie projekty partnerzy nieruchomości
     

   
  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu  
   start        program        szkolenia        galeria        media o nas        poprzednie edycje programu        kontakt    
     
"Przywróćmy Pamięć" edycja 2015-2016

2015-09-10 Trzeci i ostatni dzień spotkań warsztatowych w Tarnowie

Ostatni dzień międzynarodowych warsztatów rozpoczął się od prelekcji na temat nowych nurtów w kinie polskim, którą poprowadziła Pani Anna Grygiel, Dyrektor Tarnowskiej Nagrody Filmowej, z Tarnowskiego Centrum Kultury, współorganizatora naszego spotkania kultur. Uczestnicy obejrzeli też dwa krótkie filmy młodych polskich twórców i wzięli udział w dyskusji.

Drugim punktem programu dnia była wizyt w V Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie, gdzie uczniowie z Izraela i z Polski wzięli udział w warsztatch poświęconych myśli wybitnego pedagoga Janusza Korczaka. Po warsztatach odbyła się sesja podsumowująca trzy dni pełne wrażeń.

Ostatnią atrakcją była praca w małych grupach, w których uczniowie udali się na miasto, aby przygotować zestaw zdjęć do wspólnej wystawy, której premiera odbędzie się w tym roku szkolnym. 

Pożegnanie uczniów z Izraela miało miejsce o godz. 14.00 na tarnowskim rynku. Gorącym uściskom nie było końca. Co prawda zakończyła się wizyta uczniów z Harel High School, ale wspólna praca wciąż trwa dzięki zamkniętej grupie na Facebooku. Uczniowie przez kolejne miesiące będą pracować ze zdjęciami z Tarnowa, aby przygotować z nich wystawę. Będą też częste rozmowy przez Skype i Hangouty.


gora
---

poprzednie następne
Loading... >> Play || Pause


powrót do listy galerii
 
   
   
   


   
 
 


Polecamy
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW   
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA NAUCZYCIELI   
 

LOGO FUNDACJI - zachęcamy do umieszczania go w Państwa materiałach

 
  Ulotka programu "Przywróćmy Pamięć", edycja 2007-2008  
  POROZMAWIAJMY - EUROPEJSKIE DEBATY O WARTOŚCIACH  
  DZIAŁANIA PROWADZONE PRZEZ UCZESTNIKÓW W 2008 R.  
  DOBRE PRAKTYKI 2007/2008  
  Dobre Praktyki Programu "Przywróćmy Pamięć" 2015-2016  


   
  mapka  
   
zachodniopomorskie lubuskie pomorskie wielkopolskie kujawsko - pomorskie dolnośląskie warmińsko - mazurskie podlaskie mazowieckie łódzkie opolskie lubelskie śląskie świetokrzyskie małopolskie podkarpackie

   
  Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o programie "Przywróćmy Pamięć"  
   
   


copy