home aktualności o nas o dziedzictwie projekty partnerzy nieruchomości
     

   
  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu  
   start        program        szkolenia        galeria        media o nas        poprzednie edycje programu        kontakt    
     
2011-03-28 Mrągowo. Podsumowanie projektu z wystawą zdjęć z Auschwitz w tle

Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Edukacji Ekologicznej i Kulturalnej „SEEiK” z Mrągowa, przy wsparciu grupy młodzieży uczestniczącej w projekcie. Sala oraz catering zostały ufundowane przez Pensjonat Wileński w Mrągowie. Profesjonalną obsługę zapewnili pracownicy pensjonatu.

W trakcie spotkania można było zobaczyć umieszczone na ścianach wystawy związane z działaniami w ramach projektu, wystawę prac uczestników konkursu Heschela, która była też prezentowana w trakcie wymiany uczestnikom ze strony bułgarskiej, jako przykład działań podejmowanych przez organizację na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, których celem jest integracja, dialog i poszanowanie różnorodności kultur, na stołach umieszczona została wystawa złożona ze zdjęć wykonanych przez młodzież, w trakcie wizyty w Oświęcimiu.

W trakcie spotkania, oprócz obejrzenia wystawy można było posłuchać wypowiedzi lidera projektu Marty Deptuły na temat projektu oraz zapoznać się z prezentacjami multimedialnymi dotyczącymi projektu przygotowanymi przez Martę Deptułę i Mariolę Łupkowską. Głos w dyskusji zabrał również Marcin Łupkowski i Jan Gancewski. Obydwaj mówili o roli projektów międzynarodowych w kształtowaniu świadomości młodzieży i lokalnych społeczności oraz o ważnej roli, którą odgrywa w dalszym ciągu Oświęcim w kształtowaniu świadomości i tolerancji młodego pokolenia.  Dużą rolę przypisano też lokalnym samorządom, zwłaszcza w aspekcie współpracy przy realizacji projektów.

-->
gora
---

poprzednie następne
Loading... >> Play || Pause


powrót do listy galerii
 
   
   
   


   
 
 


Polecamy
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW   
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA NAUCZYCIELI   
 

LOGO FUNDACJI - zachęcamy do umieszczania go w Państwa materiałach

 
  Ulotka programu "Przywróćmy Pamięć", edycja 2007-2008  
  POROZMAWIAJMY - EUROPEJSKIE DEBATY O WARTOŚCIACH  
  DZIAŁANIA PROWADZONE PRZEZ UCZESTNIKÓW W 2008 R.  
  DOBRE PRAKTYKI 2007/2008  
  Dobre Praktyki Programu "Przywróćmy Pamięć" 2015-2016  


   
  mapka  
   
zachodniopomorskie lubuskie pomorskie wielkopolskie kujawsko - pomorskie dolnośląskie warmińsko - mazurskie podlaskie mazowieckie łódzkie opolskie lubelskie śląskie świetokrzyskie małopolskie podkarpackie

   
  Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o programie "Przywróćmy Pamięć"  
   
   


copy