home aktualności o nas o dziedzictwie projekty partnerzy nieruchomości
     

   
  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu  
   start        program        szkolenia        galeria        media o nas        poprzednie edycje programu        kontakt    
     
2009-11-06 Warsztaty Tańców Izraelskich w Radomiu

Młodzież III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu brała udział w cyklu warsztatów współczesnych Tańców Izraelskich, zorganizowanych w ramach II Dni Kultury Żydowskiej w Radomiu pod hasłem "Spotkanie Kultur" (cz. II) w październiku 2009 roku.

Tańce izraelskie powstały w większości niedawno, a niemal każdy ma swego autora-choreografa. Żydzi wracając do Izraela z różnych stron świata, przywozili ze sobą bogactwo muzyki i tańca krajów, w których mieszkali, dlatego też w tańcach izraelskich można znaleźć inspiracje muzyczne i choreograficzne niemal z całego świata. Tańce te tańczone są na całym świecie przez ludzi różnych ras i religii, są doskonałym sposobem na integrację.

Warsztaty wspaniale prowadziła Pani Irena Czerska - z wykształcenia instruktor tańca i pedagog, która wielokrotnie brała udział w różnorodnych warsztatach tanecznych (międzynarodowych warsztatach tańców izraelskich, arabskich, greckich, cygańskich). prowadziła warsztaty tańców izraelskich i tańca brzucha dla zróżnicowanych grup uczestników (młodzieży, dorosłych, kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi).


gora
---

poprzednie następne
Loading... >> Play || Pause


powrót do listy galerii
 
   
   
   


   
 
 


Polecamy
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW   
  MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA NAUCZYCIELI   
 

LOGO FUNDACJI - zachęcamy do umieszczania go w Państwa materiałach

 
  Ulotka programu "Przywróćmy Pamięć", edycja 2007-2008  
  POROZMAWIAJMY - EUROPEJSKIE DEBATY O WARTOŚCIACH  
  DZIAŁANIA PROWADZONE PRZEZ UCZESTNIKÓW W 2008 R.  
  DOBRE PRAKTYKI 2007/2008  
  Dobre Praktyki Programu "Przywróćmy Pamięć" 2015-2016  


   
  mapka  
   
zachodniopomorskie lubuskie pomorskie wielkopolskie kujawsko - pomorskie dolnośląskie warmińsko - mazurskie podlaskie mazowieckie łódzkie opolskie lubelskie śląskie świetokrzyskie małopolskie podkarpackie

   
  Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o programie "Przywróćmy Pamięć"  
   
   


copy